Autor Téma: Pravidla fóra  (Přečteno 261 krát)

Plutos

  • Administrator
  • Newbie
  • *****
  • Příspěvků: 19
    • Zobrazit profil
Pravidla fóra
« kdy: Leden 27, 2017, 03:49:25 odpoledne »
Jako každé fórum, i toto má svá pravidla.

1. Žádné nevyžádané zprávy. Veškerá reklama a opakující se zprávy (spam) budou smazány.
2. Jednejte s ostatnímy členy s respektem. Jakékoliv osobní nadávky a agresivní chování může vést k trvalému zákazu používání fóra.
3. Jazyk fóra je čeština. Prosím nepište zprávy v jiném jazyce, pokud to není nutné (cizojazyčná citace, ...). Slovenština je jedinou vyjímkou.
4. Jakékoliv zprávy porušující zákony ČR nebo jinak nevhodné příspěvky budou neodkladně smazány. Je zakázána propagace nezákonných činností. Tyto aktivity znamenají smazání účtu.
5. Je zakázáno použití více nicků. V případě opakovaného porušení může být uplatněn IP ban.
6. Z důvodů omezené kapacity serverů je zakázáno na fórum nahrávat obrázky o straně větší než 3000 pixelů (např. 4000 x 2500 pixelů).
7. Neznalost těchto pravidel neomlouvá. Je proto důležité čas od času nahlédnout do této sekce a zkontrolovat, jestli se něco nezměnilo.

Porušení pravidel posuzuje individuálně administrátor. Při prvním porušení pravidla dostane uživatel varování pomocí soukromé zprávy. To samé platí o druhém porušení. Třetí porušení pak již znamená smazání účtu. V případě opakovaného zakládání nových účtů lze sáhnout i po IP banu. V případě velmi závažného porušení (např. pravidlo 4) může administrátor přeskočit varování a rovnou smazat účet.

Uživatel, který dostal varování má právo se proti němu vyhradit. Avšak veškerá komunikace musí probíhat přes soukromé zprávy a potrestaný musí poskytnout důkazy o jeho nevině. Administrátor poté znovu posoudí porušení pravidel a vynesený rozsudek je finální. Pokud tedy rozhodne o vině, nelze se již odvolat. Takto se zabrání nikdy nekončícím případům, kdy by se někdo s administrátorem hádal i několik měsíců.

UPOZORNĚNÍ: Pravidla se mohou kdykoliv změnit. Naposledy změněno 27.ledna 2017
« Poslední změna: Leden 28, 2017, 12:23:55 odpoledne od Plutos »

 

„Žití, to je největší umění na světě, neboť většina lidí pouze existuje.“ Oscar Wilde